Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 07.02.24

Brooklyn Nets – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 07.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Brooklyn Nets Çarşamba günü saat 03:30’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Nets formsuz ekiplerden birisi, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 20 galibiyette kaldılar… Şuan için play-in potasından bile 2 adım geride kalmış durumdalar, 1 maçlarının eksik olması ise tek tesellileri diyebiliriz. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise durum kötü, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler, sırasıyla Suns’dan 16 sayı ve Warriors’dan 11 sayı fark yediler… Finney-Smith, Cameron Johnson ve Walker gibi önemli parçaları bu maçta kullanamayacaklar. 

Mavs ise sakatların iyileşmesiyle toparlanma sürecine girdi diyebiliriz. Son maçlarında da 6 Şubat’da konuk oldukları Sixers’ı hazır Embiid’den yakalamışken tam 16 sayı farkla geçerek aradıkları reaksiyon galibiyetini elde etmişlerdi. O maçta Irving 23 sayı, 5 ribaund, 8 asist, Green 20 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve Doncic 19 sayı, 8 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Exeum ve Lively’yi yine kullanamayacaklar, Sloven yıldızın durumu ise belirsiz. Ama gelen haberler oynama ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor. 

Nets elinde süper yıldızı bulunmayan, dolayısıyla her parçasından üst düzey verim alarak galibiyete ulaşmaya çalışan bir ekip. Ancak bu maçta o önemli parçalardan Finney-Smith, Johnson ve Walker’ı kullanamayacaklar. Son maçta Sixers’ı geçerken Green ve Irving ile Doncic’in omuzlarından büüyk bir yük alan Mavs’ın bu deplasmanda da formsuz rakibi karşısında sürprize izin vermeyeceğini 2 sayı farkla da olsa kazanarak çıkışını sürdüreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …