Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Orlando Magic İddaa Tahmini 31.07.20

Brooklyn Nets – Orlando Magic İddaa Tahmini 31.07.20

NBA geri dönüş maçları Orlando’daki fanusta başlıyor. Brooklyn Nets Cuma saat 21:30’da Orlando Magic ile karşılaşacak. İddaa Magic’in galibiyeti için 1.25 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Brooklyn 30 galibiyetle Doğu Konferansı’nda 7.sırada yer alıyor ve aslında yerleri garanti diyebiliriz. Çünkü 9.sıradaki Wizards ile aralarında 6 galibiyetlik fark var ki 6.sıra ile de 9 maç fark var. Dolayısıyla fanusta oynanacak 8 maçta alacakları sonuçlar sadece 7 mi yoksa 8. sırada mı normal sezonu bitireceklerini belirleyecek. Hazırlık maçlarında ise pek iyi görüntü veremediler, 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Son maçta da Utah’a 5 sayı ile kaybettiler. Dinwiddie, Durant, Irving, Jordan, Prince, Chandler gibi önemli isimlerden faydalanamayacaklar.

Orlando da rakibi gibi 30 galibiyetle 8.sırada yer alıyor. Onların da durumu Brooklyn’den farklı değil. Özetle onların da fanustaki 8 maçta elde edecekleri sonuçlar 7 ya da 8. sırada bitirmek dışında farklı bir durum ortaya çıkarmayacak. Hazırlık maçlarında ise güçlü rakiplere karşı oynamalarına rağmen iyi görüntüler verdiler. İki Los Angeles takımına karşı iyi direnseler de tek haneli farklarla kaybederken son maçta ise Denver’ı 4 sayı ile geçmeyi başarmışlardı. Aminu dışında önemli eksikleri yok ki hazırlık maçlarında Augustin, Carter-Williams, Vucevic, Bamba gibi isimlerle iyi işler çıkardılar.

Nets’in çok fazla eksiği var ve hazırlık maçlarında da bunun acısını fazlasıyla çektiler aslında. Play-off potasında yer almaları ve 7 ya da 8. sırada yer almayı garantilemiş olmaları onlar için bu sezon yeterli bir hedef. Orlando ise Aminu dışında tam kadro çıkıyor bu maça ve onlar için 7.sırada yer almak daha önemli Nets’e göre. İkinci sırada yer alacak Toronto ve Boston’a kafa tutabilirler günlerinde olurlarsa, Milwaukee ile eşleşmeyi istemeyecekleri için eksik ve hedefi olmayan Nets’e göre daha istekli, daha iyi oynayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.25
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.35
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Anwil Wloclawek – Belfius Mons İddaa Tahmini 23.09.20

FIBA Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında Kıbrıs’da tarafsız sahada oynanacak yarı final maçında Anwil Wloclawek Çarşamba …