Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Phoenix Suns İddaa Tahmini 01.02.24

Brooklyn Nets – Phoenix Suns İddaa Tahmini 01.02.24

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Brooklyn Nets Perşembe günü saat 04:30’da Batı ekibi Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Nets Doğu’nun dişli ekiplerinden birisi. Son 2 maçlarını da üst üste kazandılar ancak halen 19 galibiyetteler, yani play-in potasından bile bir adım uzaktalar. Evlerindeki son 2 maçlarını kazandılar evet ama bu zaferlerin denk rakiplere karşı geldiğini de belirtelim, Rockets’ı son nefeste 2 sayı ve Jazz’ı ise 33 sayı farkla net bir skorla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta Finney-Smith, Sharpe ve Simmons’dan faydalanamayacaklar. 

Suns ise üst üste 2 maçını kaybettikten sonra son maçında deplasmanda olmasına rağmen Heat’i 13 sayı farkla, net bir skorla geçerek kötü gidişe dur demişti. Bu sayede de 27 galibiyete ulaştılar ve kendilerine play-off potasına 6. sıradan da olsa yer bulmuş oldular. Ayrıca son dönemde sakatlıklar canlarını sıkıyordu ama bu maçta büyük üçlü, Booker, Beal, Durant’i artı Nurkic’i aynı anda sahaya sürebilecekler. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de kendi konferanslarında puan tablosundaki durumları açısından net farklar var. Suns sonuçta Batı’nın play-off ekiplerinden birisi ve son deplasman maçında Nets’den bir kalibre yukarıda olan bir diğer Doğu ekibi Heat’i çift haneli farklarla devirdiklerini unutmayalım. Bu maçta da evden uzakta olmalarına rağmen Durant, Booker, Beal üçlüsünün liderliğinde kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …