Anasayfa / NBA / Brooklyn Nets – Washington Wizards İddaa Tahmini (2) 22.03.21

Brooklyn Nets – Washington Wizards İddaa Tahmini (2) 22.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde Brooklyn Nets, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Washington Wizards ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçın toplam sayı limitini 251.5, bets10 ise 253.5 olarak belirlemiş. 

Brooklyn Nets 6 maçlık galibiyet serisine Orlando deplasmanında veda etti. Beklenmedik yenilginin en büyük sebeplerinden birisi savunmada pasif bir görüntü sergilemeleri oldu. Onları ön plana çıkan top dağıtımını yapmakta zorlanırlarken, Harden’ın suskun kalması da bir diğer etken oldu. Steve Nash’in Blake Griffin hakkında yaptığı olumlu açıklamalar sonrası bu gece süre alması bekleniyor. Hafif sakatlığı bulunan Jeff Green de aynı şekilde süre alabilir.

Son beş maçını iç sahada oynayan Washington Wizards ilk 4 maçı ortalama 11.2 fark yiyerek kaybetmişti. Ardından konuk ettikleri Utah Jazz’i 131-122 mağlup ederek harika bir iş çıkardılar. Kalibreli bir 5 numaraya sahip olmamalarına rağmen Bradley Beal ve Westbrook’la potayı bombardımana tutarak iyi bir sonuç aldılar. Utah maçında sadece 4 dakika süre alan Davis Bertans’ın iki hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor.

İddaa ve Bets10 iki ekibin karşılaşmasına rekor derecede bir barem belirlemiş. İki takımın Şubat ayındaki karşılaşmasında olduğu gibi bu geceki mücadelede de 250’lere dayanan bir barem mevcut. Şubat ayındaki maçta 295 sayı çıkmış ve sayı rekorları kırılmıştı. Fakat takımların son 10 maçına bakacak olursak Brooklyn’de 250 limiti hiç aşılmamışken, Washington maçında sadece 2 kere aşılmış. Bugün Brooklyn’den sağlam bir pota savunması beklediğim için tercihimi alttan yana yapacağım.

Eksikler:

Brooklyn: Kevin Durant
Washington: Davis Bertans, Ish Smith

İddaa Oranı: ALT (251.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ALT (253.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Utah Jazz – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.04.21

NBA normal sezonda Salı sabaha karşı 04:00’da Utah Jazz evinde Washington Wizards ile karşı karşıya …