Anasayfa / Budapesti Honved / Budapesti Honved – NKA Universitas İddaa Tahmini 09.05.24

Budapesti Honved – NKA Universitas İddaa Tahmini 09.05.24

Macaristan Ligi beşincilik serisi 2. maçında Budapesti Honved Perşembe günü saat 20:00’da NKA Universitas ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Budapesti normal sezonu 8. sırada bitirdi ve play-off ilk turunda elenmişti doğal olarak. Ama sıralama serilerinin ilkkinde 5. sıradan gelen DEAC’ı saha avantajları olmamasına rağmen 0-2 ile süpürdüler ve bu sayede de beşinci sıra için bu seriyi oynamaya hak kazandılar. İlk maçta ise deplasmanda olmalarına rağmen iyi direnmişler ama 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta I.Brown 22 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Dokovic 13 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Filipovic 12 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

NKA ise sıralama serilerinin ilkinde saha avantajını iyi kullanarak 7. sıradan gelen Soproni’yi 2-0 ile süpürmüş ve buraya gelerek beşincilik serisi oynamaya hak kazanmıştı. Yine saha avantajları bulunan bu seride o avantajı iyi kullanarak ilk maçı evlerinde 81-76 ile kazandılar. J.Walker 19 sayı, 4 asist, Nikolic 17 sayı, 8 ribaund ve Durmo 12 sayı, 8 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Budapesti ilk maçta deplasmanda olmasına rağmen iyi direnmiş ama kaybetmişti. Bu nedenle de şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. İlk maçta olduğu gibi yine işin içinde olacaklarını, bu kez taraftar desteği ile beraber aradıkları galibiyeti bulabileceklerini ve seriyi son maç için tekrar NKA’nın sahasına taşıyabileceklerini tahmin ediyorum. Handikapın da makul ve geçilebilecek seviyede olduğunu düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.71
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.92
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …