Anasayfa / Adriyatik Ligi / Buducnost – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 19.04.19

Buducnost – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 19.04.19

Adriyatik Ligi final serisi 4.maçında Buducnost Cuma saat 20:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin direk galibiyeti için 1.72 oran belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Karadağ ekibi beklediğim gibi serinin 3.maçında kendi sahasında ikinci yarıdaki etkili geri dönüşle galibiyete uzandı ve seriye tutunarak durumu 2-1’e getirdi. Özellikle 3.çeyrekte savunmada vidaları tamamen sıkan ve sadece 8 sayı yiyen koç Repesa’nın öğrencileri hücumda da Cole ve Clarke ikilisinin liderliğinde verimli oynadı ve seride kolay pes etmeyeceğini gösterdi.

Kızıl Yıldız deplasmanda oynuyor olmasına rağmen 2-0 önde olmanın mental avantajını iyi kullandı ve Rivers ile Baron önderliğinde maça iyi başladılar. Ama ikinci yarıda sertleşen Buducnost savunması karşısında ayakta kalmakta zorlandılar, şut ritmlerini de kaybettiler. Diğer taraftan savunmada ise sertliğe sertlikle karşılık veremediler deplasmanda.

Podgorica’da Buducnost ateşli taraftarını da arkasına alarak kazandı ve seriyi 2-1’e getirmeyi başardı. Şimdi bir kez da evlerinde oynayacaklar ve bunun avantajını kullanarak seriyi tekrar Belgrad’a taşıyabileceklerini düşünüyorum. Cole’un yanına son maçta Clarke’ı koymuşlardı, bu maçta da onun ya da Clark’ın devreye girerek yine ev sahibinin Kızıl Yıldız önünde bir adım önde olmasını sağlayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.55
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.72
Güven İndeksi: 9/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …