Anasayfa / Beşiktaş Icrypex / Büyükçekmece – Beşiktaş Icrypex İddaa Tahmini 16.04.22

Büyükçekmece – Beşiktaş Icrypex İddaa Tahmini 16.04.22

IN Basketbol Süper Ligi 28. hafta mücadelesinde Büyükçekmece Cumartesi saat 13:00’da Beşiktaş Icrypex ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Büyükçekmece ligin son dönemdeki formda takımlarından biri. Son 3 maçlarını üst üste kazanarak düşme potasından 2 adım uzaklaştılar ve kendilerini nispeten güvenli bölgeye atmış oldular. Son olarak geçen hafta denk rakiplerinden Merkezefendi’yi deplasmanda dominant bir oyunun ardından 90-109’luk skorla geçmeyi bilmişlerdi. O maçta Miller 26 sayı, 5 asist, Brunisma 18 sayı, 9 ribaund ve Gerun 18 sayı, 8 ribaun ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Beşiktaş ise üst üste 3 maçını kaybettikten sonra geçen hafta konuk ettiği denk rakiplerinden Telekom’u 73-67 ile geçerek tekrar kendisine gelmişti. Şuanda 14 galibiyetle 9. sıradalar ve play-off potasının sadece 1 adım gerisindeler, şansları devam ediyor. Ancak deplasman karnelerinin iç açıcı olmadığını da belirtelim, evden uzaktaki son 5 mçalarından 4 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında Fenerbahçe’ye 9 ve Tofaş’a son nefeste 1 sayı ile kaybetmişlerdi. Geçen hafta kadro dışı bırakılan Jefferson ile yollar ayrıldı ve artık ellerinde Ercan dahil 4 yabancı kaldı sadece. 

Normal şartlarda iki takımın arasında önemli farklar olduğunu ve Beşiktaş’ın favori olduğunu söylerdik ama Büyükçekmece’nin son haftalarda ortaya koyduğu basketbol onları bana göre evlerinde bu maçın favorisi yapıyor. Crawford, Bruinsma, Miller gibi formda isimler liderliğinde artık Jefferson’dan da yoksun olan, iyi sinyaller vermeyen Beşiktaş karşısında düşme potasıdan bir adım daha uzaklaşabilmek adına kazanmaları beni şaşırtmaz ama riski azaltmak adına handikapı yanıma almayı tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol Süper Lig iddaa tahmin ve analizleri

Anadolu Efes – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 24.05.22

ING Basketbol Süper Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Anadolu Efes Salı günü …