Anasayfa / Arjantin Ligi / CA San Lorenzo – Obera Tenis İddaa Tahmini 30.05.24

CA San Lorenzo – Obera Tenis İddaa Tahmini 30.05.24

Arjantin Ligi pay-off ilk turu 2. maçında CA San Lorenzo Perşembe günü saat 02:55’de Obera Tenis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

San Lorenzo sezonu 7. sırada bitirdiği için bu seriye saha avantajı ile başlayan taraf oldu. Nitekim evlerindeki ilk maçta da hata yapmadılar ve uzatmalı da olsa 91-84 ile kazanarak 1-0 öne geçtiler. Şimdi evlerinde ikinci maçı da kazanarak avantajlarını sürdürmek istiyorlar. İlk maçta Hernandez 20 sayı, 4 ribaund ve İtalyan pasaportu da bulunan Marin 20 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Obera ise sezonu 10. sırada bitirdiği için bu seride dezavantajlı konumda. Ancak serinin ilk maçında deplasmanda olmalarına rağmen iyi direnmişler, maçı uzatmaya götürseler de 91-84 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Venezüelalı Ascanio 20 sayı, 12 ribaund, Amerikalı oyuncuları Guyton 19 sayı, 4 ribaund ve Hilliard 16 sayı, 7 ribaund, Laterza ise 17 sayı ile direnen başlıca isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olmasa da San Lorenzo evinde oynamanın avantajını iyi kullanan bir takım. Bunu zorlandıkları ilk maçta da gördük. Evet maçın uzatmaya gitmesine engel olamadılar belki ama ekstra sürede de olsa sürprize izin vermediler ve hücumdaki etkili performansları sayesinde kazandılar. Bu maçta da evlerinde yine hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa galibiyete giderek avantajlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …