Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros de Santurce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 02.06.24

Cangrejeros de Santurce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 02.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Cangrejeros de Santurce Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 182.5 olarak açıklamışlar. 

Cangrejeros son 3 maçından ikisini kazandı ve bu sayede de 11 galibiyete ulaştı. Şuanda istedikleri, hedefledikleri play-off potasının yani ilk 4 sıranın içindeler. Diğer yandan evlerindeki son 3 maçı da üst üste kazandıklarını belirtelim. O maçlardan ikisindeki ortak nokta ise yüksek skorlardı, bize sırasıyla 200 sayı ve 178 sayı izletmişlerdi. 31 Mayıs’daki son sınavlarında da buradaki rakipleri Carolina’ya son nefeste kaybederken bize 188 sayı izletmişlerdi!

Carolina da tıpkı rakibi gibi son 3 maçtan iksini kazandı ve 11 galibiyete ulaştı. Ancak onlar bunu 23 maçın ardından, yani 2 maç fazlayla yaptıları için rakiplerinden bir adım geride 4. sırada yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son maçlarında Caguas’ı 87-92 ile geçerek kötü gidişata dur dediklerini gördük. Belirttiğim gibi 31 Mayıs’daki son sınavda ise evlerinde oynamanın avantajını da kullanıp etkili bir hücum performansı eşliğinde buradaki rakiplerini yenmişlerdi evlerinde.

İki takım daha yeni, 31 Mayıs’da Carolina’nın sahasında karşılaşmış ve ev sahibi ekip son nefeste etkili bir hücum performansı ile 95-93 kazanmayı bilmişti. O maçta olduğu gibi yine yüksek tempoda çekişmeli bir mücadele bekliyorum. Bir tarafta Conditt, James jr., Waters, Goodwin, diğer tarafta Barton, Sullinger, Hodge gibi silahlar varken bu maçta da karşılıklı olarak 90 baremini geçmelerinin şaşırtıcı olmayacağı kanaatindeyim. 

İddaa Oranı: ÜST (182.5) – 1.70
intobet Oranı: ÜST (182.5) – 1.86
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …