Anasayfa / Cangrejeros / Cangrejeros – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 18.06.22

Cangrejeros – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 18.06.22

Porto Riko Ligi mcüadelesinde Cangrejeros Cumartesi saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılalacak. Bets10 ev sahibin galibiyeti için oranı 1.51 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cangrejeros son dönemin en formda takımlarından biri. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak 26 maçta toplam 14 galibiyete ulaştılar ve kendilerine B grubunda 2. sırada yer buldular. Ayrıca evlerindeki son 4 maçı da üst üste kazandıklarını, taraftarları karşısında çok güzel bir seri yakaladıklarının altını çizelim. Son maçta da konuk ettikleri Mayaguez’i 15 Haziran’da 92-89 ile geçmişlerdi. O maçta Dailo 26 sayı, 11 ribaund, Sosa Carrion 18 sayı, 3 asist, Barea 14 sayı, 6 ribaund, 10 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Quebradillas ise son 4 maçından 3 tanesini kazandı ve onlar da iyi durumdalar. Toplamda 25 maçtan 15. galibiyetlerine ulaştılar ve diğer grupta, A grubunda kendilerine 3. sırada yer buldular, zirvedeki son şampiyon Arecibo’dan sadece 1 adım gerideler. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, evden uzaktaki son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. O maçlarda son şampiyon Arecibo’ya 11 sayı farkla sonra da Mayaguez’e direnseler de 1 sayı ile son nefeste yenilmişlerdi. O son maçta Wilson 20 sayı, 8 ribaund ve Browne 19 sayı, 6 asist ile ayakta kalan isimlerdi.

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse son haftalarda oynadıkları basketbol anlamında ciddi farklar yok. Ancak Cangrejeros’un evinde üst üste 4 maç kazandığını, Quebradillas’ın ise üst üste 2 deplasman maçını kaybettiğini düşündüğümüzde ibre elbette ev sahibi Cangrejeros’a kayıyor. Formda isimler Dailo ile Sosa Carrion ve NBA patentli tecrübeli oyun kurucu Barea liderliğinde evlerinde bir kez daha hata yapmayacaklarını ve kazanarak serilerini 5 maça çıkaracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.51
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Cumartesi günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …