Anasayfa / Canterbury Rams / Canterbury – Otago Nuggets İddaa Tahmini 02.05.24

Canterbury – Otago Nuggets İddaa Tahmini 02.05.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Perşembe günü saat 10.30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 184.5 olarak açıklamışlar. 

Canterbury sezona iyi başlayan ekiplerden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 6. maçlarında 4. galibiyetlerine ulaşarak iddialı olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son maçlarında ise Auckland karşısında hücumda istediklerini alsalar da savunmada sınıfta kalmışlar ve bu nedenle de 99-111’lik skorla kaybetmişlerdi. Buffin, Olbrich ve Walker takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Otago ise üst üste 2 maçını kaybederek sezona 3 galibiyetlik seriyle yaptığı ses getiren girişin ardından düşüşe geçmiş bir ekip. Son deplasman maçlarında da Franklin’e tam 34 sayı farkla kaybederken, daha doğrusu hezimete uğrarken potalarında 105 sayı görmüşler, savunmada da tam anlamıyla sınıfta kalmışlardı. Lawrence, Henshall ve Tai Webster takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım daha yeni, 25 Nisan’da Otago’nun sahasında karşılaşmışlar ve misafir takım Canterbury 81-96 gibi net bir skorla kazanmayı bilmiş, hücumda da etkili bir performans sergilemişti. Şimdi evlerindeki bu maçta da üretimde sorun yaşamayıp tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini düşünüyorum. Ama bu kez Otago’nun da Lawrence, Henshall, Webster liderliğinde atarak daha iyi karşılık vermesini bekliyorum, bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (184.5) – 1.68
intobet Oranı: ÜST (184.5) – 1.88
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …