Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes de Arecibo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 04.06.24

Capitanes de Arecibo – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 04.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Capitanes de Arecibo Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. İntobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Arecibo son 3 maçtan ikisini kazandı ve toplamda 19 galibiyete ulaştı. Yüzde 79.2’lik kazanma oranı ile sadece grubun değil, tüm ligin en iyi takımı konumundalar. Ayrıca bu sezon evlerinde çıktıkları 12 maçtan 11 tanesini kazandıklarının da altını çizelim! Son olarak konuk ettikleri San German’ı 8 sayı farkla yenmişlerdi. Stockton, Okafor, Liz, Plummer takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Mayaguez ise topladığı 12 galibiyet ve yüzde 54.5’lik kazanma oranı ile evet grubun ikincisi ama son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini, formsuz bir dönemden geçtiklerini de belirtelim. Ayrıca deplasman karneleri de epey kötü. Hem son 4 maçlarını üst üste kaybettiler hem de evden uzaktaki galibiyet oranları sadece yüzde 27.3… Doyle, Perkins, Early Jr. takımın ayakta kalmaya çalışan isimleri konumundalar. 

Son olarak 10 Mayıs’da yine bu sahada karşılaşmışlar, ev sahibi Arecibo rakibine fazla şans tanımadan etkili bir hücum performansı sayesinde 107 sayı üretip 9 sayı farkla da kazanmayı bilmişti. Bu maçta da farklı bir sonuç beklemiyorum. Ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımı evinde daha önce zorlanmadan yendiği rakibi karşısında bir kez daha kazanırken handikapı geçecektir diye tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …