Anasayfa / Capitans de Arecibo / Capitanes De Arecibo – Leones De Ponce İddaa Tahmini 05.10.21

Capitanes De Arecibo – Leones De Ponce İddaa Tahmini 05.10.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Salı saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.65 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Arecibo A grubunda 29 maçtan topladığı 21 galibiyetle liderlik koltuğunda kalan maçlarından birini kazansalar bile yerlerini garantileyerek play-off’a ev sahibi avantajı ile girecekler. Son 3 maçlarından 2 tanesini kazandılar ki bu maçların tamamı kendi sahalarındaydı; sırasıyla Humacao ve San German’ı 13 ve 18 sayı farklarla geçerken denk rakiplerinden Ponce’ye ise 86-90 ile direnmelerine rağmen kaybetmekten kurtulamamışlardı. Hodge, Elonu ve Huertas o maçta takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlardı. 

Ponce ise 30 maçtan 18 tanesini kazandı ve bu maçı kazanırlarsa A grubunda liderlik şanslarını sürdürecekler kalan haftalarda. Kaybetmeleri durumunda 2. sıra için de işleri zora girecek, alttan gelen Fajardo’ya yakalanabilirler. Son 3 deplasman maçlarından 2 tanesini kazanarak iyi sinyaller vermişlerdi. Ancak son 3 maçlarını içerde oynadıklarını hatırlatalım, bu maçlarda Cangejeros’u 6 ve son olarak da Fajardo’yu zorlanarak 3 sayı ile yenebilmişlerdi. Düşük skorlu geçen o maçı 79-76 ile kazanırken Rivera ve De Jesus takımlarını taşıyan isimler olmuşlardı. 

İki takımın da A grubunda liderlik yarışında olduğunu hatırlatalım ama tabi Arecibo’nun net olarak avantajlı taraf olduğunu ve iplerin de kendi ellerinde olduğunu ekleyelim. Hodge, Elonu ve Huertas gibi tecrübeli isimlerin liderliğinde grubu zirvede bitirme konusunda bu kadar çabalamışken son darbeyi de iç saha avantajıyla beraber vurmak isteyeceklerini, zaman zaman zorlanacak olsalar da bu sezon daha önce karşılaştıkları 3 maçta olduğu gibi yine kazanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. Buradaki son maçlarında 14 Eylül’de karşılaşmışlar ve Arecibo 91-84 ile gülen taraf olmuştu. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Polski Cukier Torun – Zielona Gora İddaa Tahmini 21.10.21

Polonya Ligi 8. hafta mücadelesinde Polski Cukier Torun Perşembe saat 20:30’da Zielona Gora ile karşılaşacak. …