Güncel
Anasayfa / Boston Celtics / Charlotte Hornets – Boston Celtics İddaa Tahmini 02.04.24

Charlotte Hornets – Boston Celtics İddaa Tahmini 02.04.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Charlotte Hornets Salı günü saat 02:00’da Boston Celtics ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın limitini 116.5 olarak açıklamışlar. 

Hornets konferansın zayıf, formsuz ve iddiası bulunmayan ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve 18 galibiyette kaldılar, play-in şansları kalmadığı için sezonun kalanını formalite icabı oynuyorlar. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise kaybederken temel sorunlarının savunma olduğunu görebiliriz, Warriors’dan 115 sayı ve Clippers’dan tam 130 sayı yemişlerdi. Bu maçta M.Williams’dan yine faydalanamayacakları gibi Richards ve Micic’in durumları da belirsiz.

Konferansın lideri Boston, şuana kadar çıktığı 74 maçtan 58 galibiyet toplamış bir ekip. Evden uzaktaki son 5 maçlarına baktığımızda farklı sonuçlar çıkmış olsa da ortak noktanın hücumdaki yüksek verimlilik olduğunu söyleyebiliriz. Bu maçlardan 4 tanesinde rakip potalara 129, 124, 118, 122 sayı göndermişlerdi. Brown ve Porzings’in durumları belirsiz ama onlar oynamasa bile ellerinde Holiday, White, Tatum gibi önemli silahlar var halen.

Boston gerek puan tablosuna gerekse kadrodaki isimlerin seviyesine göre rakibinden net olarak üstün bir takım. Evet zaman zaman deplasmanda inişli çıkışlı performanslar sergilediler ama değişmeyen nokta hücumdaki yüksek verimlilikleriydi. Bu maçta da savunması vasat olan Hornets karşısında Brown ile Porzings oynasa da oynamasa da Tatum liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını, 115 baremini geçerken kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (116.5) – 1.49
intobet Oranı: Deplasman ÜST (116.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …