Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 05.02.24

Charlotte Hornets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 05.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Charlotte Hornets Pazartesi günü saat 02:00’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Hornets konferansın zayıf halkalarından birisi. Nitekim son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 10 galibiyette kaldılar, 15 takım arasında 13. sırada yer alıyorlar. Evlerinde de aynı şekilde 5 maçtır galibiyete hasret durumdalar. Son 2 iç saha maçlarında Knicks’den 21 sayı ve Bulls’dan 7 sayı fark yemişlerdi. 3 Şubat’taki son sınavda ise konuk oldukları Thunder’dan 20 sayı fark yediler. Ball, Hayward, Lowry, Martin ve Williams’dan yine faydalanamayacaklar. 

Pacers ise son 3 maçını üst üste kaybetmiş olsa da topladığı 27 galibiyetle halen 6. sıradan play-off potasında yer alan bir ekip. Deplasmandaki son 2 maçlarında güçlü rakiplerle karşılaşmışlar ama iyi direnmişlerdi, Knicks ve Celtics’e 5’er sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 3 Şubat’taki son maçta ise evlerinde olmalarına rağmen Kings’e direnememişler ve 11 sayı fark yemişlerdi. 122 sayı ürettikleri o maçta Mathurin 31 sayı, 5 ribaund, 4 asist, Siakam 22 sayı, 6 ribaund ve Hield 17 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile Haliburton’un durumu belirsiz, başka eksikleri yok. 

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Özellikle Pacers’ın Haliburton dışında bir eksiğinin olmadığını düşündüğümüzde bu maçta da favori olduklarını söyleyebiliriz. Buna ek olarak Hornets’ın Ball, Hayward, Lowry, Martin ve Williams’dan da yoksun olacağını hatırladığımızda Pacers adına işlerin daha kolay olacağını söyleyebiliriz. Deplasmanda olmalarına rağmen sorun yaşamayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …