Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 06.02.24

Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 06.02.24

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Charlotte Hornets Salı günü saat 03:00’da Batı ekibi Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Hornets Doğu’nun zayıf halkalarından birisi, tam 7 maçtır kazanamıyorlar ve zaten toplamda da sadece 10 galibiyet yazdırabildiler hanelerine… Evlerindeki mağlubiyet serilerinin de 6 maç olduğunun altını çizelim. Son 5 iç saha maçlarından 4 tanesinde ise kaybederken çift haneli farkla yemişlerdi. Son olarak 5 Şubat’da Pacers’ı konuk etmişler ve varlık gösteremeden 16 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Ball, Hayward, Lowry, Williams gibi önemli isimleri yine kullanamayacaklar. 

Lakers ise şuana kadar istediği performansı sergileyemedi evet ama son 2 maçlarını üst üste kazanarak ritmlerini bulmaya başladıklarını gördük. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda son 2 maçta güçlü Boston’u 9 sayı ve formda Knicks’i de 8 sayı farkla geçtiklerini gördük. 4 Şubat’taki o son maçta Lebron 24 sayı, 5 ribaund, 5 asist, Reaves 22 sayı, 6 ribaund, 7 asist ve Davis 12 sayı, 18 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Vincent, Vanderbilt ve Reddish’den faydalanamayacaklar bu maçta. 

İki takım arasında net bi siklet farkı var. Lakers her ne kadar sezon boyuncaki genel performansı açısından güven vermese de son 2 deplasman maçında üst üste Boston ve New York gibi önemli rakipleri geçerek ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu maçta da tecrübe ve kalite farkını deplasmanda olmalarına rağmen sahaya koyacaklarını, eksik ve moralsiz olan Charlotte’ın handikapta kalabilecek kadar direnebileceğini sanmıyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …