Güncel
Anasayfa / Charlotte Hornets / Charlotte Hornets – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 04.04.24

Charlotte Hornets – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 04.04.24

NBA Doğu ekibi Charlotte Hornets Perşembe günü saat 02:00’da Batı ekibi Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 215.5 olaral açıklamışlar. 

Hornets bu sezonun zayıf halkalarından birisi. Toplamda sadece 18 galibiyet toplayabildiler ve herhangi bir iddiaları yok, uzun bir süredir formalite maçlarına çıkıyorlar sadece. Nitekim son 3 maçlarını da üst üste kaybettiklerini gördük. Bu maçların ikisinde ise temel sıkıntılarının kısır üretim olduğunu görebiliriz, sırasıyla 97 ve 104 sayı üretebilmişlerdi sadece o maçlarda. Bu maç öncesinde önemli eksikleri olduğunu da hatırlatalım; M. Williams, Micic, Bridges’dan faydalanamayacaklar. 

Blazers ise ligin diğer zayıf halkalarından birisi. Nitekim sadece 19 galibiyete ulaştılar şuana kadar. Son 5 maçlarını da üst üste kaybettiklerini gördük. Ayrıca deplasmandaki son 2 maçlarına baktığımızda üretimde sorunlar yaşadıklarını gördük, bu nedenle de farklı skorlarla kaybettiklerini gördük. Heat karşısında 82 sayı ve Orlando karşısında ise 103 sayı bulabilmişlerdi. Bu maçta da önemli isimlerden faydalanamayacaklar; Thybulle, Simons, Sharpe, Brogdon, Grant forma giyemeyecek. 

Ligin zayıf halkalarından ikisinin karşılaşmasını izleyeceğiz. İki ekip de kendi konferanslarında son sıralarda yer alıyorlar ve herhangi bir iddiaları kalmadı. Dolayısıyla da formalite maçlarına çıkmaya devam ediyorlar. Ayrıca iki takımda da ciddi eksikler olduğunu da belirtelim, bu nedenle de zaten üretimde sorun yaşayan iki takımın yine bu alanda sorun yaşamasını bekliyorum. Kazananın 110 kaybedenin 105 bareminin altında kalacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (215.5) – 1.46
intobet Oranı: ALT (215.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …