Güncel
Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Washington Wizards İddaa Tahmini 26.03.24

Chicago Bulls – Washington Wizards İddaa Tahmini 26.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Salı günü saat 03:00’da Washington Wizards ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Bulls son dönemde istediği sonuçları alamadı, üst üste 2 maçlarını kaybettiler ama buna rağmen 34 galibiyetle hedefledikleri üzere play-in potasındaki yerlerini koruyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste buradaki rakipleri Wizards’ı tam 29 sayı ve Blazers’ı 3 sayı farkla geçtikten sonra 24 Mart’ta konuk ettikleri lider Boston’a direnememişler ve 11 sayı farkla yenilmişlerdi. Caruso’nun durumu maç saatinde belli olacak, başka önemli eksikleri yok.

Wizards ise Pistons ile beraber konferansın ve tüm ligin en zayıf halkalarından birisi. Evet son 2 maçlarını üst üste kazandılar ama bu onların durumunu ve sikletini değiştirmiyor… Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise üst üste 3 maçlarını kaybettiklerini gördük ki tamamı çift haneli farklarla gelen yenilgilerdi. Sırasıyla Grizzlies’a 12 sayı, Rockets’a 16 sayı ve 17 Mart’ta buradaki rakipleri Bulls’a tam 29 sayı farkla yenilmişlerdi. Jones, Kuzma, Omoruyi, Shamet gibi değerli parçaları kullanamıyorlar. 

İki takım daha yeni, 17 Mart’ta, yine bu sahada karşılaşmışlar ve ev sahibi Bulls rakibini tam 29 sayı farkla adeta ezip geçmişti o maçta! Açıkçası bu maçta da farklı bir senaryo çıkmasını beklemiyorum. Çünkü Bulls’da DeRozan, Vucevic, White, Dosunmu gibi isimler sahada olacakken misafir takımda Jones ve Kuzma gibi iki ilk 5 oyuncusu forma giyemeyecekler. Ev sahibinin bir kez daha çift haneli farklarla kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …