Anasayfa / AS Monaco / Cholet – AS Monaco İddaa Tahmini 17.05.22

Cholet – AS Monaco İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Cholet Salı günü saat 21:30’da AS Monaco ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Cholet 33 maçın ardından hanesine 17 galibiyet yazdırabildi ve şuanda 8. sırada yer alıyorlar, eğer kazanırlarsa play-off biletini ceplerini kooyacaklar ama kaybederlerse Le Mans ve Nanterre’in alacağı sonuçlara göre ikili ya da üçlü averaj hesapları durumlarını belirleyecek. Son 5 maçlarına baktığımızda 3 tanesini kazanmalarının yanı sıra genelde bizlere yüksek tempolu, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. 4 maçta sırasıyla 186, 174, 163 ve 180 sayı üretilmişti. Son olarak konuk oldukları bir diğer şampiyonluk adayı Asvel’e 87-72 ile kaybetmişlerdi. 

Monaco ise 25 galibiyetle 2. sırada yer alıyor şuanda. Normal sezonu lider tamamlayabilmeleri için kazanmaları ve Asvel’in kaybetmesi gerekiyor. Ayrıca kaybederlerse rakiplerin alacakları sonuçlara göre ikili ya da üçlü averajlara girerek 3. sıraya bile gerileyebilirler. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve normal sezonu gayet iyi bir momentumla tamamlıyorlar. Son 3 maçlarından ikisini ise yüksek tempoda, bol skorlu mücadelelerle kazanarak tamamlamışlardı. Sırasıyla 167 ve 187 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak konuk oldukları Limoges’u 88-89 ile yenmişlerdi. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var ama Cholet’nin play-off biletini garantilemek adına kazanmak zorunda olması işleri karıştırıyor taraf bahsi açısından. Bu nedenle de skor tercihlerine yöneleceğim. İki takım da son haftalarda yüksek tempoda, hücum odaklı bir basketbol anlayışı benimsemiş durumdalar. Bir tarafta Govens, Campbell, Jok, Artis gibi silahlar, diğer tarafta James, Lee, Andjusic gibi isimler varken bu maçta da temponun ve skorun düşük olmasını beklemek pek mümkün görünmüyor. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …