Anasayfa / Chalon Saone / Cholet – Chalon Saone İddaa Tahmini 27.12.18

Cholet – Chalon Saone İddaa Tahmini 27.12.18

Fransa Jeep Elite Pro A 15.hafta mücadelesinde Cholet Perşembe saat 22:00’da Chalon Saone ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Koç Kunter’i göreve getiren beklenen toparlanmaya gerçekleştiremedi henüz. Şuanda 3 galibiyetle puan tablosunun son sırasında yer alıyorlar. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybederken bir tanesinde de uzatma sonrası Nanterre’i yenerek sürpriz yapmışlardı. Zaten bu sezon evlerinde oynadıkları 6 maçtan alabildikleri tek galibiyet de buydu…

Chalon Saone ise tam olarak eski günlerdeki performansına kavuşamamış olsa da en azından artık düşme potası ile hiç alakaları yok ve play-off yarışı içerisindeler. Ancak son haftalarda onlar da ciddi bir düşüş yaşamışlar ve 4 maç üst üste kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise son şampiyon Le Mans’ı içerde 11 sayı farkla yenerek moral depolamışlar, kendilerine gelmişlerdi.

Her ne kadar koç Kunter’in gelişiyle ufak ufak hareketlenmeye başlamış olsa da Cholet ligin zayıf halkalarından biri. Evlerinde de oynasalar maç kazanmakta hatta direnmekte bile zorlanıyorlar. Üsrelik karşılarında son maçında Le Mans gibi güçlü bir rakibi çift haneli farklarla yenmiş ve özgüvenini yeniden kazanmış bir Chalon Saone olacak. Misafir takımın zayıf ev saibi karşısında düşük handikapı da aşarak kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-2.5) / 1.71
Güven İndekis: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …