Anasayfa / Arjantin Ligi / Ciclista Olimpico – Gimnasia İddaa Tahmini 22.05.24

Ciclista Olimpico – Gimnasia İddaa Tahmini 22.05.24

Arjantin Ligi mücadelesinde Ciclista Olimpico Çarşamba günü saat 04:00’da Gimnasia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Olimpico son 3 maçından ikisini kaybetti ve iyi bir dönemde olmadıklarını söyleyebiliriz. Ancak tabi topladıkları 24 galibiyet ve elde ettikleri yüzde 66.7’lik galibiyet oranı ile puan tablosunun 3. sırasında yer aldıklarını da belirtmemiz lazım. Evlerindeki performanslarına baktığımızda son 3 maçlık sekansta üst üste Obras’a 1 sayı ve San Martin’e 4 sayı farkla kaybettikten sonra Platense’yi 4 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur demişlerdi. 

Gimnasia ise son dönemde rakibinden daha iyi durumda, 3 maçtan ikisini kazanarak geldiler buraya. Ancak onların da galibiyet yüzde 59.5 ve kendilerine rakipten 3 adım aşağıda, 6. sırada yer bulabildiler. Deplasman karnelerine baktığımızda ise inişli çıkışlı bir garafik görmüştük, 4 maçtan ikisini kazandılar. Kaybettikleri maçlarda ise aslında iyi direndiler, Zarate’ye 9 sayı ve Quimsa’ya 7 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım 2024 yılında ilk kez karşı karşıya gelecekler. Evet lig sıralamasında Olimpico önde ki bu maçta saha avantajına da sahip. Fakat son dönemdeki form grafiklerine bakınca Gimnasia’nun bu maçta kolay lokma olmayacağını düşünüyorum. De Vaughn, Torreta, White gibi silahlarla direneceklerini öngörüyorum. Bu nedenle de öncelikli terichim lehlerine açılan handikapı yanıma almak olacak. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.63
intobet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …