Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 13.02.24

Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 13.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Salı günü saat 03:00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Cavs son 5 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 35 galibiyete ulaşarak 2. sıradaya yükselmiş oldu ki hedefleri olan ilk 4 yarışındaki yerlerini güçlendirmiş oldular aynı zamanda. Evlerindeki serilerinin ise tam 9 maça çıktığını belirtelim! Son olarak Batı’nın dişli takımlarından Kings’i tam 26 sayı farkla ezip geçmişlerdi! 11 Şubat’daki son sınavlarında ise konuk oldukları Raptors’u 95-119 ile farklı geçmişlerdi. Bu maç öncesinde önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Embiid’in sakatlığı sonrası serbets düşüşe geçmiş olan Sixers’da 11 Şubat’da zayıf rakipleri Wizards karşısında gelen deplasman galibiyeti biraz olsun moralleri düzeltmişti. Ancak bir önceki maçta evlerinde Hawks’a 6 sayı farkla yenildiklerini unutmayalım. Sonuçta Wizards neredeyse NBA’de her takımın yendiği, yenebildiği bir rakip… Bu maçta Embiid dışında Melton, Lowry, Covington ve Batum’dan da yine faydalanamayacaklar, Harris ile Bamba’nın durumları ise net değil. 

Sixers’da diğer eksikleri bir kenara en azından Embiid forma giyebilseydi elbette bu maçla ilgili farklı olasılıklar sürebilirdik ortaya. Ama mevcut durumda Sixers’ın vasatın üstüne çıkamadığını biliyoruz. Cavs ise son dönemde tam anlamıyla istim üstünde! Bu maçta da rakibi eksik ve formsuz yakalamışken, Mitchell, Garland, Allen, Mobley, LeVert gibi kaliteli silahlı liderliğinde sorun yaşamadan geçeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …