Anasayfa / Cocodrilos / Cocodrilos – Panteras İddaa Tahmini 11.06.24

Cocodrilos – Panteras İddaa Tahmini 11.06.24

Venezüela Ligi 2. grup mücadelesinde Cocodrilos Salı günü saat 02:00’da Panteras ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Cocodrilos grubun iddialı takımlarından birisi. Çıktıkları 15 maçtan 12 tanesini kazandılar ve liderlik koltuğunda yer alıyorlar. Ayrıca son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki performanslarına bakınca ise son 2 maçta Falcon’u 17 sayı farkla ve Zulia’yı 4 sayı farkla geçmişlerdi. Montero, Guerrero, Hassell ve Smith takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Panteras ise son 2 maçını kazanmış olsa da 14 maçtan sadece 5. galibiyetini alabildi, yani onlar adına işlerin yolunda olmadığını söyleyebiliriz. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta önce Falcon’dan 17 sayı fark yenmişler, sonra Zulia’yı zorlansalar da 5 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. Amerikalı oyuncuları Williams ile Raines ve Gomez takımın öne çıkan silahları konumudalar. 

İki takım son olarak 8 Mayıs’da Panteras’ın sahasında karşılaşmışlar ve misafir konumundaki Cocodrilos rakibini zorlanmadan 11 sayı farkla geçmeyi başarmıştı. Şimdi kendi evlerinde oynamanın avantajına sahipler ve liderlik yarışında geri adım atmamak, sürprize izin vermemek adına bu maça da tam konsantrasyonla çıkacaklarını düşünüyorum. Bu sayede de kalite farkını sahaya yansıtacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Litvanya – Slovenya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Pazar günü saat 19:30’da Slovenya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …