Anasayfa / Argentino / Comunicaciones – Argentino İddaa Tahmini 03.06.24

Comunicaciones – Argentino İddaa Tahmini 03.06.24

Arjantin Ligi play-out serisi 3. maçında Comunicaciones Pazartesi günü saat 03:00’da Argentino ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.56 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Comunicaciones normal sezonu 20. sırada bitirmişti ve bu nedenle de seriye dezavantajlı başladılar. Nitekim ilk 2 maçı da deplasmanda kaybettiler. İlk maçta aslında iyi direnmişler, sadece 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. Ama ikinci maçta tam anlamıyla sınıfta kaldılar ve 17 sayı fark yediler… O maçta Strings 22 sayı, 3 ribaund ve Sanchez 12 sayı ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimler olmuşlardı. 

Normal sezonu 19. sırada bitiren Argentino ise seriye avantajlı başlayan taraftı. İlk 2 maçı evlerinde oynamanın avantajını da iyi kullandıklarını söyleyebiliriz. İlk maçta zaman zaman zorlansalar da 5 sayı farkla kazanmışlar, ikinci maçı ise zorlanmadan tam 17 sayı farkla galibiyetle kapatmışlardı. 89 sayı ürettikleri son maçta Slider 19 sayı, 7 ribaund, Granberry 14 sayı, 7 ribaund ve Payton 13 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. 

Evet Argentino ilk 2 maçı evinde kazanarak seride neden favori olduğunu göstermişti. Nitekim artık ligde kalma yolunda sadece 1 galibiyete ihtiyaçları var. Ancak bu paralelde ligde kalma yolunda tamam mı devam mı maçına çıkacak olan Comunicaciones’in de evindeki bu maçta onlara göre çok daha yüksek motivasyonla sahada olacaklarını düşünüyorum. Bu kez Strings ve Sanchez liderliğinde kazanacaklarını, şanslarını en az bir maç daha sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.56
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …