Anasayfa / Czarni Slupsk / Czarni Slupsk – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 13.05.22

Czarni Slupsk – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 13.05.22

Polonya Ligi yarı final serisi 5. ve son maçında Czarni Slupsk Cuma saat 18:40’da Slask Wroclaw ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.43 olarak belirlemişken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Normal sezonu lider olarak tamamlayan ligin yeni takımı Slupsk ilk turda Szczecin’i zorlanmadan 3-1 ile geçse de burada yarı finalde beklentilerin aksine çok zorlanmıştı. İlk 2 maçı evinde kaybettikten gidip Wroclaw’daki 2 maçı üst üste ve ciddi farklarla geçerek seriye eşitlik getirmiş, saha avantajını da son maça taşımayı başarmıştı. Son 2 maçta rakibini önce 63 sonra da 20 sayı farkla sahadan silen Czarni’nin burada taraftarı önünde de hata yapmayacağını düşünüyorum. Son maçta olduğu gibi yine Garrett, Lewis, Klassen ve Beech koç Cesnauskis’in en güvendiği isimler olacaklar.

Wroclaw sezonu 5. sırada bitirmesine rağmen ilk turda 4. sıradan gelen rakibi Gora’yı saha dezavantajını geride bırakarak elemiş ve adını yarı finale yazdırmıştı. Bu seriye de fırtına gibi başlayıp lig lideri Czarni’yi içerde üst üste 2 kere yenmişlerdi. Ama sonrasında kendi sahalarında ciddi bir düşüş yaşamışlar ve bu sefer üst üste farklı skorlarla kaybederek hem seriye eşitlik gelmesine engel olamamışlar hem de rakibe saha avantajını geri vermek zorunda kalmışlardı. Son maçta 69-89 gibi farklı bir skorla yenilirken Kerem 15 sayı, 9 ribaund, Trice 15 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Dziewa 12 sayı, 3 ribaund ile direnmeye çalışan başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında en azından kağıt üstünde farklar olmadığını düşünüyorum. Ama serinin ilk 2 maçıyla son 2 maçı arasında gece ile gündüz gibi farklar oluştu ve son 2 maçta Czarni rakibine müthiş bir üstünlük kurmuş, özellikle 3. maçta yakaladıkları 63 sayılık fark gerçekten inanılır gibi değildi. Şimdi taraftarları önünde final bileti için bir galibiyet daha elde etmeleri gerekiyor ve Garrett, Lewis, Klassen, Beech dörtlüsünün yine öne çıkarak bu galibiyeti takıma getireceklerini düşünüyorum. Dengesiz sonuçlar çıkabildiği için handikap riskine girmeden direkt ev sahibinin galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.43
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.55
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …