Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Denver Nuggets İddaa Tahmini 14.08.21

Dallas Mavericks – Denver Nuggets İddaa Tahmini 14.08.21

NBA Yaz Ligi’nde Dallas Mavericks cumartesi akşamı 22:00’da Las Vegas MGM Resorts’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa bu karşılaşmada toplam sayı limitini 160.5 olarak belirlemiş. Bets10 ise henüz oranları netleştirmedi. 

Dallas Mavericks Yaz Ligi’nde oynadığı iki karşılaşmayı da kaybetti. İlk maçlarında Sixers’a farklı kaybedip, ikinci maçlarında iki uzatma sonunda Utah Jazz’a 81-80 yenildiler. İlk maçlarında Sixers karşısında maç kötü başlayıp dağıldılar. İkinci maçlarında ise daha organize bir basketbol ortaya koyarak Jazz’ı zorlamayı başardılar. Her iki maçta da Tyrell Terry ve Eugene Omoruyi takımın öne çıkan isimleri oldu.

Denver Nuggets ise Yaz Ligi’nde şu ana kadar galibiyetle tanışamadı. Oynadıkları üç karşılaşmayı da kaybettiler. Bu maçlarda Celtics ve Heat’ farklı kaybederken Suns karşısında takım halinde daha iyi organize olduklarını belirtmek yerinde olur. Üç maçta da rakiplerinin 90 sayı barajını aşmasına olanak tanıdılar. Bol Bol ve Nah’Shon Hyland süre aldıkları karşılaşmalarda öne çıkan isimler oldu. Üç maç sonunda potalarında 95.6 sayı gördüler.

Denver Nuggets Yaz Ligi’nin en dağınık takımlarından biri. Savunmaya hiç konsantre değiller. Phoenix Suns gibi hücumda sınırlı bir takımdan bile 90 sayı yediler. Dallas Mavericks ise son maçında Jazz karşısında iyi direnç ortaya koydu. Nuggets’a oranla yetenek tavanı düşük bir kadro olmalarına rağmen daha organizeler. Bu yüzden bu akşamki mücadelede Mavericks’i galibiyete yakın görüyorum. Fakat özellikle Denver’in savunma zafiyeti beni üst seçeneğine yönlendiriyor.

İddaa Oranı: Üst (160.5) – 1.50

Bets10 Oranı: –

Güven Endeksi: 8Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 18.08.21

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Golden State Warriors Çarşamba saat 02:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. …