Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 21.11.22

Dallas Mavericks – Denver Nuggets İddaa Tahmini (2) 21.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Dallas Mavericks, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 03:30’da Denver Nuggets ile American Airlines Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için deplasman ekibinin sayı limitini 105.5 olarak belirlerken intobet bu limiti 106.5 olarak açıklamış.

Dallas Mavericks iç sahada harikalar yaratmaya devam ediyor. Evlerinde oynadıkları 10 maçta 8 galibiyet çıkaran ekip bu maçlarda bir hayli zorlansa da maçı kapatmayı başaran taraf oldu. Son olarak bugün tekrar karşı karşıya gelecekleri Denver Nuggets ile karşılaşmışlardı ki ikinci periyodunda 44 sayı üretmeyi başardıkları maçı Doncic’in de triple-double performansıyla birlikte 127-99 kazandılar. Christian Wood kenardan gelerek 26 dakikada 28 sayı üreterek galibiyetin bir diğer mimarı oldu.

Denver Nuggets ise takımdaki eksikler nedeniyle bir hayli sıkıntı yaşıyor birkaç gündür. Dallas karşısında Jokic ve Jamal Murray’den faydalanamamışlardı. Aynı şekilde son iki maçta Aaron Gordon da forma giymedi. Takımın en skorer dört isminden üçünün olmadığı mücadelelerde bir hayli zorlanmaları da son derece doğal. Bu maçta bir kez daha kenardan gelecek isimlere daha fazla süre düşecektir ama kapasitelerinin düşük olması takımı aşağı çekmeye devam edecektir.

İki ekip iki gece önce karşı karşıya gelmiş ve Dallas Mavericks rahat bir galibiyet almıştı. Hem Luka Doncic hem de Christian Wood, Jamal Murray ve Jokic yokluğunda daha rahat eşleşmelere sahip olmuş ve bunları da son derece iyi kullanmayı başarmıştı. Bugün de benzer bir tempoda geçmesini bekliyorum bu maçın. Fakat 9.5 handikap biraz riskli durduğu için bir kez daha rakip takım için belirlenen limite yöneleceğim. Eksikleri bulunan Denver’ın kendi limitini geçmesi benim için sürpriz olur.  

Eksikler:

Dallas: Maxi Kleber
Denver: Aaron Gordon (gtd), Jamal Murray, Nikola Jokic

İddaa Oranı: Deplasman ALT (105.5) – 1.45
intobet Oranı: Deplasman ALT (106.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …