Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Golden State Warriors İddaa Tahmini 14.03.24

Dallas Mavericks – Golden State Warriors İddaa Tahmini 14.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Dallas Mavericks Perşembe günü saat 03:30’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Dallas son 3 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 37 galibiyete ulaşarak hedefledikleri play-off potası ile aralarındaki farkı bir galibiyete indirmiş oldular. Evlerindeki son maçlarında da Doğu’nun dişli ekiplerinden Heat’i 6 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 12 Mart’daki son sınavda ise konuk oldukları Bulls’a acımamışlar ve tam 35 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor bu maça gelirken.

Warriors ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Elbette Curry’den yoksun olmaları onları ciddi anlamda etkiliyor. Deplasman karnelerine baktığımızda Doğu’nun lideri Boston’a diremememişler ve tam 52 sayı fark yemişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Son deplasman maçlarında ise zayıf rakipleri Spurs karşısında sürprize izin vermediler ve 10 sayı farkla kazanarak biraz olsun moral buldular. Curry dışında başka eksikleri yok ama Green’in durumu maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasında normal şartlarda bir denklik var diyebilirdik. Ama Curry’nın Warriors cephesinde forma giyemiyor olması artı Doncic’in tam anlamıyla alev aldığı bir dönemde bulunmasıyla beraber ibre ev sahibi konumundaki Dallas’a net olarak kaymış durumda. Evlerinde Heat karşısında aldıkları galibiyetin moraliyle Warriors’u hazır süper yıldızından yoksun bir şekilde yakalamışken handikapı geçerek yeneceklerini ve play-off yarışındaki iddialarını sürdüreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.52
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …