Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 28.04.24

Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 28.04.24

NBA Batı Konferansı çeyrek final serisi 4. maçında Dallas Mavericks Pazar günü saat 22:30’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Dallas normal sezonu 5. sırada bitirmiş olmasına ve saha avantajı bulunmamasın rağmen bu seride favori konumundaydı. Bunu da şuana kadar net olarak gösterdiler. Önce deplasmandaki 2. maçı kazandılar sonra da burada, evlerindeki ilk maçı 11 sayı farkla kazanarak seride 2-1 öne geçtiler ki artık saha avantajı da onlarda. Bu maç öncesi önemli bir eksiklerinin bulunmadığını hatırlatalım.

Clippers her ne kadar seriye 4. sıradan gelen takım olarak ev sahibi avantajını elinde bulundursa da bunu kullanamadı. İlk maçı 12 sayı farkla kazandıktan sonra yine evlerindeki ikinci maçı bu kez son nefeste 3 sayı farkla kaybederek saha avantajlarını da yitirmiş oldular. Ardından deplasmandaki ilk sınavlarında da sınıfta kalarak 11 sayı farkal kaybettiler ve artık seride 1-2 geriye düşmüş durumdalar! Bu maç öncesinde Leonard’ın durumu belirsizliğini koruyor. 

Dallas serinde iki kritik galibiyet aldı üst üste. Saha avantajı olmayan takımların en çok konsantre olduğu deplasmandaki ikinci maç ve ardından evlerindeki ilk maçı kazanarak hem skorda hem de mental anlamda üstünlüğü ele aldılar. Zaten Doncic ve Irving liderliğinde rakibe göre daha iyi, daha pozitif bir basketbol oynuyorlardı. Şimdi aldıkları bu avantajla beraber yarı final biletini kapmamaları için bir sebep görmüyorum. Evlerindeki bu maçı da kazanarak üstünlüğü 3-1’e taşımalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …