Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 04.02.24

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 04.02.24

NBA Batı Konferansı ekibi Dallas Mavericks Pazar günü saat 04:30’da Doğu ekibi Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 243.5 olarak açıklamışlar. 

Dallas son dönemde sakatlıklarla boğuşan bir ekip ve bu nedenle de istikrarlı sonuçlar alamadıkları bir gerçek, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Ama buna rağmen 26 galibiyetle halen play-in potasındaki yerleri sağlam artı play-off potasından da sadece 2 galibiyet gerideler, hatta bir maçları da eksik. Evlerindeki son 3 maçlarında ise genelde savunmada sorun yaşadıklarını görmüştük, bize sırasıyla 241, 235 ve 269 sayı izletmişlerdi. Exum, Lively ve Irving’den faydalanamayacaklar, Jones’un durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Bucks ise son dönemde istediği sonuçları alamamış bir ekip, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler ama buna rağmen topladıkları 32 galibiyetle kendilerine 2. sırada yer buldular. Hatta aynı galibiyet sayısına sahip olan, 3. sıradaki Knicks’den de 1 maçları eksik… Evden uzaktaki son 4 maçlarına baktığımızda onların da savunmada sıkıntı yaşadıklarını gördük, sırasıyla 276, 235 ve yine 235 sayı izletmişlerdi bize… Bu maç öncesi önemli bir eksikleri bulunmuyor.

Dallas cephesinde Doncic’in sağlıklı olması ve Hardaway ile Green’in ona istikrarlı şekilde çift haneli skorlarla katkı vermeye başlamaları skor potansiyellerini yükseltmiş oldu takım olarak. Bucks ise zaten elindeki iki süper yıldız Lillard ve Giannis artı Middleton ile Beasley gibi tamamlayıcılarla yüksek skor potansiyeline sahip bir takım. İki takımın da tempo konusunda birbirini tetikleyeceğini, bize yüksek skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (243.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (243.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Peristeri – Olympiakos İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde Peristeri Pazartesi günü saat 21:15’de Olympiakos ile karşılaşacak. Hem İddaa …