Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 27.05.24

Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 27.05.24

NBA Batı Konferansı final serisi 3. maçında Dallas Mavericks Pazartesi günü saat 03:00’da Minnesota Timberwolves ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.75 olarak belirlemiş.

Mavs normal sezonu 5. sırada bitirmiş olmasına ve saha avantajına sahip olmamasına rağmen yarı finalde lider Thunder’ı 2-4 ile elemişti! Bu seriye de yine saha avantajı olmadan ama fırtına gibi başladılar. Sahada son derece motive olmuş bir Doncic izledik Minnesota’daki 2 maçta ki zaten deplasman sekansını 0-2 ile geçmeyi başardılar! Yani artık önlerinde üst üste Dallas’da, evlerinde oynayacakları 2 maçı da kazanarak seriyi süpürme ve en kısa şekilde NBA finallerine gitme şansları var ellerinde! 

Yarı finalde saha avantajı olmamasına rağmen son şampiyon Denver’ı 3-4 ile elemeyi başaran Wolves da adını yüksek sesle söyletmişti tüm NBA camiasına. Ancak bu kez saha avantajları bulunan seride Doncic ve Irving’in hücum gücüne bir türlü çözüm bulamadılar. Evet kaybettikleri 2 maçta da iyi direnmişler, son toplarda teslim olmuşlardı ama bu birşey değiştirmiyor. Artık NBA finallerine yürüyebilmek için, deplasmanda 2 maç birden kazanmaları gerekecek! 

Kağıt üstünde zaten Dallas’ın Doncic ve Irving liderliğinde daha iyi olduğunu düşünenlerdendim. Ama hem saha avantajlarının bulunmaması hem de Wolves’un Nuggets karşısında ortaya koyduğu sert ve agresif savunma kafaları biraz karıştırmıştı. Ancak son derece motive olan Doncic tüm toz bulutlarını dağıttı, takımına 2 deplasman galibiyetinde liderlik etti ve şimdi kendi taraftarlarının önünde de Wolves’a şans vermeyecklerini, umutlandırmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.54
intobet Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …