Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 14.05.24

Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 14.05.24

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 4. maçında Dallas Mavericks Salı günü saat 04:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.56 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.81 olarak belirlemiş. 

Dallas seriye dezavantajlı başlamış ve ilk maçı deplasmanda farklı kaybetmiş olmasına rağmen ikinci maçı 9 sayı farkla geçerek servis kırmayı başarmıştı. Bu sayede de seriye ortak oldular. Ardından yakaladıkları bu momentumla evlerindeki ilk maçı zor da olsa 4 sayı farkla kazandılar ve böylelikle seride 1-2 öne geçmiş oldular. Kalan maçlarda sadece evlerinde kazanmaya devam etseler bile konferans finaline yükselecekler. Kleber dışında önemli bir eksikleri yok. 

Thunder normal sezonu lider olarak tamamladığı için çeyrek finalde olduğu gibi bu seriye de saha avantajı le başlamıştı ki ilk maçı da tam 22 sayı farkla kazanarak rakibe bir mesaj vermişlerdi aslında. Ancak ikinic maçta Doncic-Washington ikilisini durduramayınca farklı kaybettiler ve saha avantajını yitirdiler. Son maçta ise deplasmanda aslında gayet iyi direndiler, bu kez onlar servis kırmaya yakınlardı ama başaramadılar ve artık 1-2 geridler. Önemli bir eksikleri yok bu maç öncesinde.

Dallas Doncic, Washington, Irving, Hardaway gibi silahlarıyka kolay bir lokma olmayacağını serinin ikinci maçında itibaren gösterdi diyebiliriz. Son 2 maçı üst üste kazanan takım olarak hem moralmen hem de fiziksel olarak rakiplerinden bir adım öndeler. Thunder da SGA liderliğinde son maçta olduğu gibi yine kolay teslim olmayacaktır ama ev sahibinin Doncic ve Washington liderliğinde bir kez daha kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.56
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.81
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …