Anasayfa / Bursaspor İnfo Yatırım / Darüşşafaka Lassa- Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 07.09.23

Darüşşafaka Lassa- Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 07.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Darüşşafaka Lassa Perşembe günü saat 18:00’da Bursaspor İnfo Yatırım ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Ülkemizi BCL’de temsil edecek ekiplerden Daçka koç Sekizkök’ün göreve gelmesiyle kadrosunu da tamamen yeniledi. Allman, Rahkman, Mason Jones, Withers, McCormack takımın yeni yabancıları oldular. Yerli rotasyonunda ise Can Korkmaz, Rıdvan, Canberk, Berk ve Muhsin takımı tamamlayacak isimler olacaklar. Son 2 hazırlık maçlarında Büyükçekmece’yi 82-76 ile ve Petkim’i ise kötü bir hücum performansına rağmen savunmada iyi oynayarak 73-67 ile geçmişlerdi.

Bursaspor da yeniden yapılanmaya giden ekiplerden biri, ülkemizi artık EuroCup’da değil BCL’de temsil edecekler. Koç Zdovc’u göreve getirdiler ve kadroyu tamamen yenilediler. Michienau, Floyd, Anthony Brown, Michael Young, Johnny Hamilton takımın yeni yabancıları Ener Berkay, David Mutaf, Metin ve Ömer Utku da takımın yerli rotasyonundan katkı beklediği isimler. Son 2 hazırlık maçlarında Kuban’ı 82-79 ile geçerken, koç Ertuğrul Erdoğan yönetimindeki diğer Rus ekibi Runa’yı da 74-68 ile geçmeyi bilmişlerdi.

İki takım da yeniden kadrolarını oluşturdular ve yola da yeni koçlarla çıktılar, dolayısıyla da adaptasyon sürecinin henüz başındalar. Ancak gerek kadro yapıları gerekse son hazırlık maçlarına baktığımızda aralarında şuan için ciddi farklar görmediğimi belirtebilirim. Dolayısıyla da çekişmeli bir maç bekliyorum. Bursaspor, iki Rus takımı karşısında iyi işler çıkarmıştı ve Daçka karşısında da direnip, kaybetse bile handikapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …