Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Darüşşafaka Tekfen – HDI Sigorta Afyon Belediyespor İddaa Tahmini 17.10.20

Darüşşafaka Tekfen – HDI Sigorta Afyon Belediyespor İddaa Tahmini 17.10.20

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Darüşşafaka Tekfen Cumartesi saat 13:00’da HDI Sigorta Afyon Belediyespor ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin hem ilk yarı hem de maç sonunda galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken İddaa ise henüz oranları açmamış.

Daçka sezona beklentilerin çok altında bir başlangıç yaptı, koç Ernak’ın ekibinde işler yolunda gitmiyor. 3 maçlarında da galibiyet çıkaramadılar. Gulley’in sakatlığı sonrası Bufford hamlesini yaptılar ve son maçta forma giydi. Tabi henüz hazır değil, çok az süre aldı zaten. Diğer taraftan Büyükçekmece gibi düşmeme hedefinde olan, kendi seviyelerinin altında bir takıma yenilmeleri de ayrıca hayal kırıklığı yarattı takımda. Artık acilen toparlanmaları gerekiyor. Sinan ve Erkan gibi yerli isimlerin ağırlıklarını daha fazla hissetirmeleri, Jerrett ile Andrews’un da farklarını ortaya koymaları gerekiyor.

Afyon cephesinde ise harika bir sezon başlangıcının ardından üst üste gelen sakatlıklar takımın düzenini ve moralini bozmuş durumda. Önce Kairys sakatlandı ve son maçta ondan yoksun oynadıkları Tofaş karşısında direnemediler, 14 sayı farkla yenildiler. Sonra da bu maç içerisinde Wright’ı sakatlığa kurban verdiler. İki isim de bu maçta Daçka karşısında forma giyemeyecek. Onların yokluğunu da Egemen ve Ethem ile doldurmaları pek mümkün görünmüyor.

İki takım da son maçlarını kaybettiler. Daçka sezona kötü yaptığı girişin ardından artık acilen kazanıp toparlanmak istiyor. Bu nedenle de bu maçı bir reaksiyon gösterme fırsatı olarak görüyorlar normal olarak. Diğer taraftan Afyon cephesinde Wright ile Kairys’in sakatlıkları onlara ciddi anlamda güç kaybettirdi. Son maçta Tofaş karşısında evlerinde oynamalarına rağmen bu nedenle çok zorlanmışlar, 14 sayı farkla yenilmişlerdi ki ilk yarıdan 35-50 ile üstünlüğü rakibe vermişlerdi zaten. Bu maçta da galibiyete aç ve agresif oynamasını beklediğim Daçka karşısında benzer bir senaryoyu yaşamaları şaşırtıcı olmayacaktır. 

İddaa Oranı: İY&MS 1 – 1.18
Bets10 Oranı: İY&MS 1 – 1.40
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Frutti Extra Bursaspor – Gran Canaria İddaa Tahmini 21.10.20

7DAYS EuroCup 4. hafta mücadelesinde Frutti Extra Bursaspor Çarşamba saat 20:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. …