Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Darüşşafaka Tekfen – İstanbul BBSK İddaa Tahmini 18.11.18

Darüşşafaka Tekfen – İstanbul BBSK İddaa Tahmini 18.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 7.hafta mücadelesinde Darüşşafaka Tekfen Pazar günü saat 13:00’da İstanbul BBSK ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Darüşşafaka sezona kötü bir giriş yaptı iki kulvarda da ve BSL’de de 5 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildiler. Euroleague’de de işler yolunda değil. Özetle artık toparlanma zamanı geldi ve ligde play-off yarışından kopmamak adına bir reaksiyon vermeleri gerekiyor.

İstanbul BBSK, FIBA Europe Cup’dan elenmek için elinden geleni yaptı ve tüm maçları kaybetti. Amaçları ligde kalmak, bahaneleri bu. Son olarak verim alamadıkları Thompson’ı gönderdiler ve Spight’i kadroya kattılar. Hemen etki yapması zor çünkü genç bir oyuncu, bakalım onları kümede tutabilecek mi Holloway ile.

Darüşşafaka sadece 1 galibiyet alabildi BSL’de ve artık play-off yarışından kopmamak adına bir reaksiyon göstermek zorundalar. Zaten Euroleague’de işler yolunda gitmiyor, bu nedenle hiç olmazsa lige biraz daha konsantre olmaları lazım. Bu reaksiyon konusunda karşılarındaki rakip, İstanbul BBSK da gayet uygun bir rakip. Koç Yavuz’un sezon başından beri söylediği gibi ligin en zayıf takımı konumundalar. Daçka’nın bu maçta istediği patlamayı yapmasını ve farklı kazanarak moral bulmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.72
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …