Anasayfa / Den Bosch / Den Bosch – Donar Groningen İddaa Tahmini 14.05.23

Den Bosch – Donar Groningen İddaa Tahmini 14.05.23

Hollanda Ligi yarı final serisi 3. maçında Den Bosch Pazar günü saat 16:00’da Donar Groningen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 143.5 olarak açıklamışlar.

Den Bosch seride saha avantajına sahip olan taraf ve bunu da şuana kadar kaybetmediler. İlk maçı evlerinde zorlansalar da 71-68 ile kazanmayı bildiler. İkinci maçta ise rakibin sert savunmasını bu sefer aşamadılar ve 69-60 ile kaybetmişler, serinin eşitlenmesine engel olamadılar. O son maçta Webster 16 sayı, 4 asist ile yegane çift haneli skor üretebilen isim olmuştu. Şimdi tekrar evlerinde kazanarak avantajlarını korumaya çalışacaklar. 

Groningen her ne kadar saha avantajı olmasa da bana göre serinin favorisi. Bunu da deplasmanda kaybettiği maçta son topa kadar oyunun içinde kalarak gösterdiler. İkinci maçta ise evlerinde 69-60 ile net bir galibiyete ulaşarak seriye tutundular. Ama halen final bileti kapabilmek için deplasmanda en az bir galibiyet elde etmeleri gerekecek! Son maçta Mounce 14 sayı, 3 ribaund, Gaddefors 12 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve Olisemeka 12 sayı, 8 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım da seriye savunma odaklı bir basketbolla damga vurdular. Düşük tempoda, sert ve kısır mücadeleler izledik ilk 2 maçta da. Önce 139 sonra da 129 sayı üretilmişti. Bu maçta da trendin birden bire değişeceğini, birden bire temponun yükseleceğini düşünmüyorum. Den Bosch’un ilk maçta olduğu gibi evinde savunmada ödün vermeyeceğini, Groningen’in de yine aynı sertlikte cevap vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (143.5) – 1.57
Rexbet Oranı: ALT (143.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …