Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 15.11.23

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 15.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Denver Nuggets Çarşamba günü saat 06:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Son şampiyon bu sezona da fırtına gibi bir giriş yaptı ve dokuzda 8 gibi kusursuza yakın bir şekilde yola devam ediyordu ama son maçta konuk oldukları temsilcimiz Alperen liderliğindeki Houston’a çarpıldılar! Son topa kadar direnseler de yeterli olmadı ve 3 sayı farkla kaybettiler. 104 sayıda kaldıkları o maçta Jokic 36 sayı, 21 ribaund, 11 asist ile triple-double yaparken, Porter 25 sayı, 10 ribaund ve Gordon 16 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile direnen diğer isimler olmuşlardı. Murray’den bu maçta da faydalanamayacaklar.

Clippers ise Harden takasını yaparak ses getirmiş ve 4 süper yıldızla beraber ligin zirve adaylarından biri olarak görülmeye başlanmıştı. Ancak bu durum sadece kağıt üstünde kaldı çünkü Harden geldiğinden beri beşte 0 yaptılar! Evden uzaktaki son 5 maçlarını da üst üste kaybettiklerini gördük ki 11 Kasım’da son olarak konuk oldukları Dallas karşısında adeta hezimete uğramışlar, tam 18 sayı fark yemişlerdi! Boston ve Plumlee’den yine faydalanamayacaklar, başka eksikleri yok.

Denver’da Murray’nin olmamasıyla beraber aslında yıldızlar topluluğunu Clippers’ın bu maçta favori bile olacağını söylememiz gerekiyordu ama son dönemde o kadar kötü basketbol oynuyorlar ki Jokic ve arkadaşlarına karşı bir şansları olacağını düşünmüyorum. Sırp pivota Porter ve Gordon da çok iyi destek oluyorlar. Bu maçta da evlerinde, taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa da kaznacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

BC Wolves – Paris Basketball İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde BC Wolves Çarşamba günü saat 20:00’da Paris Basketball …