Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 20.05.24

Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves İddaa Tahmini 20.05.24

NBA Batı Konferansı yaır final serisi 7. ve son maçında Denver Nuggets Pazartesi günü saat 03:00’da Minnesota Timberwolves ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takımın lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Son şampiyon Nuggets, saha avantajı ile girdiği bu yarı final serisinde beklenenden çok daha fazla zorlandı şuana kadar. Evlerindeki ilk 2 maçı kaybederek soğuk bir duş aldılar. Ama sonrasında oynanan maçlarda onlar da deplasmanda Wolves’u 2 kere mağlup ederek toparlandılar, bu sayede de saha avantajını tekrar ele geçirmiş oldular. Son maçı deplasmanda tam 45 sayı farkla kaybettiklerini belirtelim. 

Wolves bu sezonun flaş takımı olduğunu gösterdi. İlk 2 maçta deplasmanda olmalarına rağmen şampiyon Denver’ı üst üste 2 kere geçmeyi bildiler, seride müthiş bir avantaj yakalamış oldular. Ama üçüncü maçla beraber MVP Jokic’in dominant performansına engel olamadılar ve üst üste 3 kaybederek 3-2 geriye düştüler. Evlerinde oynadıkları tamam mı devam mı maçında ise tam 45 sayı farkla kazanarak seriye tutundular. Şimdi Denver’da tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

İki takım arasında kağıt üstünde bana göre net bir siklet farkı var. Çünkü Denver’ın elinde Jokic faktörü var! Bu tamam mı devam mı maçını da evlerinde oynama şansına sahip olduklarını tekrar hatırlatalım. Nitekim buradaki son maçı 112-97’lik skorla geçmişlerdi. Evet Wolves son maçta evinde Denver’a 45 sayı fark atmıştı ama ben Denver’ın o maçı rölantide geçtiğini düşünüyorum, asıl evlerindeki bu maça konsantre durumdalar. Düşük farkla da olsa kazanarak konferans finalinde Dallas’ın rakibi olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.46
Betroad Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.69
Güven Endeksi:Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …