Güncel
Anasayfa / Boston Celtics / Detroit Pistons – Boston Celtics İddaa Tahmini 23.03.24

Detroit Pistons – Boston Celtics İddaa Tahmini 23.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Boston Celtics Cumartesi günü saat 02:00’da Detroit Pistons ile karşılaşacak.İddaa misafir takım için 116.5 limit belirlemişken İntobet ise limiti 118.5 olarak açıklamış.

Pistons ise rakibinin aksine ligin en zayıf ekiplerinden birisi. Şuana kadar sadece 17 galibiyet toplayabildiler ve yüzedeleri de şigin en kötülerinden birisi, yüzde 17.4! Evlerindeki son maçta da Pacers karşısında savunmada sınıfta kalmışlar, farklı kaybetmişlerdi. Bu maçta Fontecchio, Grimes, Grimes gibi önemli silahları da kullanamayacaklar.

Boston bu sezonun en istikrarlı en iyi basketbol oynayan takımı. Nitekim 69 maçtan çıkardıkları 55 galibiyetle sadece Doğu’nun değil tüm ligin en yüksek galibiyet oranına sahip takımı konumundalar. İçerde dışarıda farketmeden kazanmaya devam ediyorlar. Son 3 deplasman maçlarını üst üste kazanırlarken ortak nokta ise etkili hücum performansıydı, sırasıyla 121, 123, 130 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Holiday’den faydalanamayacakları gibi Brown, Porzingis, Horford, Tatum gibi isimlerin de durumu belirsiz.

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Pistons’un savunmada yaşadığı sorunları biliyoruz ki onların tersine Boston ise özel bir hücum takımı bu sezon. Durumları belirsiz olan Brown, Porzingis, Horford, Tatum dörtlüsünden en az ikisinin forma giymesi bekleniyor. Onların şiderliğinde yine etkili bir hücum performansı ile kazsnmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (116.5) – 1.45
intobet Oranı: Deplasman ÜST (118.5) – 1.89
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …