Anasayfa / NBA / Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.11.22

Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 03:30’da Oklahoma City Thunder ile Little Caesars Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçta deplasman ekibinin galibiyet oranını 1.68 olarak belirlerken intobet bu oranı 2.00 olarak açıklamış.

Detroit Pistons kötü formunu sürdürmeye devam ediyor ne yazık ki. Zaten çok kaliteli bir kadroları olmadı geçtiğimiz yıllarda. Ama bu sezon da kötü bir yapılanmaya gittiler ve şu ana kadar 10 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. İç sahada Golden State’i beklenmedik şekilde mağlup eden doğu ekibi ardından oynadığı 3 maçı da galibiyetsiz geçti. Şu an için Cade Cunningham ve Bojan Bogdanovic takımın kısıtlı olan skor yükünü taşımaya çalışıyor.

Ligin en genç takımlarından birisi olan Oklahoma City Thunder ise şu ana kadar beklentilerin üstüne çıktı. Daha önce de bunu belirtmiştim fakat Shai-Gilgeous Alexander’a çok şey borçlular bu sonuçtan dolayı. Üst üste 4 galibiyet alarak yakaladıkları serinin ardından Denver’ı konuk ettikleri maçta mağlup olan ekip sonrasında Milwaukee deplasmanında nefes yetemeyince 108-94’lük skorla mağlup olmuştu. 

Detroit Pistons geride kalan maçlarda üst üste mağlubiyetler almasının yanı sıra geleceğe yönelik de pek parlak bir görüntü vermedi. Marvin Bagley’in takıma katılmasıyla belki çok da ufak olsa bir farklılık görebiliriz ama şu an için bu form grafiğinin değişmesi zor gözükmekte. Oklahoma City Thunder ise şu ana kadar daha dirençli, daha başarılı bir ekip oldu. Bu geceki maçta evden uzak olsalar da maçın favorisi olduklarını düşünüyorum

Eksikler:

Detroit: Alec Burks (gtd), Jalen Duren (gtd), Marvin Bagley
Oklahoma:

İddaa Oranı: MS 2 – 1.68
intobet Oranı: MS 2 – 2.00
Güven Endeksi: 7.5Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …