Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Portland Trail Blazers İddaa Tahmni 02.11.23

Detroit Pistons – Portland Trail Blazers İddaa Tahmni 02.11.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Detroit Pistons Perşembe günü saat 02:00’da Batı ekibi Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Pistons, sezon başlamadan Doğu’nun zayıf halkalarından biri olarak görünüyordu ama beklentilerin üstünde bir giriş yaptılar ve 4 maçtan 2 galibiyet çıkarmayı bildiler. Evlerindeki tek maçta ise Doğu’nun play-off yarışmacılarından biri olan Bulls’u 16 say farkla, net bir skorla geçmişlerdi. Morris ve Bogdanovic’den yine faydalanamayacaklar, Duren’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Blazers ise Batı’nın zayıf halkalarından biri olarak sezona başladı ve sahaya koydukları basketbolla da bu beklentiyi karşıladılar. İlk 3 maçlarını üst üste kaybettikten sonra son maçta konuk oldukları Doğu’nun orta altı takımlarından Raptors’u 91-99 ile geçerek bir sürprize imza attılar. En güvendikleri skor opsiyonlarından biri olan Simons’dan yine faydalanamayacaklar. 

Konferanslarının zayıf halkaları arasında gösterilen iki düşük kalibrede takımın ve aslında denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. Kağıt üstündeki bu denkliğin sahadaki basketbol anlamında ev sahibi Pistons lehine bozulduğunu ise belirtmek gerekli. Doğu ekibi Cunningham liderliğinde kolay lokma olmayacağını gösterdi ve buradaki tek maçlarında Bulls’u devirdikleri gibi Portland’ı da yenebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.47
Hovarda Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …