Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Washington Wizards İddaa Tahmini 27.01.24

Detroit Pistons – Washington Wizards İddaa Tahmini 27.01.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Detoit Pistons Cumartesi günü saat 20:00’da Washington Wizards ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Pistons sadece konferansın değil, tüm ligin en zayıf halkası konumunda. Çıktıkları 44 maçtan sadece ama sadece 5 galibiyet alabildiler. Sonuncusu ise 2. gün önce konuk ettikleri denk rakiplerinden Hornets karşısında 7 sayı farkla gelmişti. O maçta Bogdanovic 34 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Burks 15 sayı ve Duren 14 sayı, 8 ribaund ile diğer etkili olan isimlerdi. Bu maçta Cunningham’ın da dönmesi bekleniyor, böylece tam kadro olarak sahada olacaklar. 

Wizards’ın durumu da rakibinden pek farksız değil, onlar da toplamda sadece 7 galibiyet elde edebildiler ki Pistons’ın aksine buraya kazanarak değil, üst üste kayıplarla geliyorlar. Tam 6 maçtır galibiyete hasret konumdalar. Son olarak evlerinde aslında denk diyebileceğimiz Batı’nın vasat ekiplerinden Jazz’a tam 15 sayı farkla teslim olmuşlardı. Önemli bir eksikleri yok, ana silahları Tyus Jones, Poole, Avdija ve Kuzma sahada olabilecek. 

Sadece konferasın değil, tüm ligin en zayıf halkalarından ikisini izleyeceğiz. Kadro kaliteleri arasında bence pek bir fark yok. Ama son dönemde daha formda ve diri olan taraf Pistons ki hem ev sahibi avantajları var hem de son maçlarını kazanarak moralli çıkıyorlar bu maça da. Cunninghma’ın da dönecek olmasıyla beraber formda Bogdanovic’in yanında bir önemli silaha daha sahip olacaklar artık. Evlerinde dişlerine göre bir rakip olan Wizards karşısında da kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …