Anasayfa / Bourg / Dijon – Bourg İddaa Tahmini 26.12.20

Dijon – Bourg İddaa Tahmini 26.12.20

Fransa Jeep Elite Pro A 7. hafta mücadelesinde Dijon Cumartesi saat 20:30’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 is handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Dijon, Şampiyonlar Ligi’nde başarılı bir performans sergilemesinin ve yoluna üçte üç ile namağlup devam etmesinin yanı sıra ligde ise 8 maçtan 6 tanesini kazanabildiler, evlerindeki 3 maçı da kazanmışlar, hata yapmamışlardı. İç saha maçlarında rakiplerine ortalama 12 sayı farkla üstünlük kurduklarını hatırlatayım. İki kulvardaki son 2 iç saha maçlarında sıradan rakiplerle karşılaştıkları için rahat kazanmışlardı; Reims’i 15 ve Nymburk’u ise 24 sayı farkla yenmişlerdi. Ancak bu maçların 27 Ekim ve 3 Kasım’da oynandığını da unutmayalım. 

Bourg, EuroCup’da son 16 biletini kaparak önemli hedeflerinden birini gerçekleştirmiş oldu. Ayrıca Pro A’da da 6 maçtan çıkardıkları 5 galibiyetle Monaco ve Levallois’yı liderlik yarışında yakından takip ediyorlar. Şimdiye kadar deplasmanda oynadıkları 4 Pro A maçından da 3 tanesini kazanmayı bildiler. Son 2 deplasman maçlarını zorlu rakiplere karşı oynamışlar ve kaybetmelerine rağmen kolay lokma olmadıklarını göstermişlerd; EuroCup’da Unics Kazan’a 5 sayı ve Pro A’da ise Limoges’a son topta 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

Dijon, Pro A’ya pandemi nedeniyle verilen arada Şampiyonlar Ligi’nde yoluna üçte üç ile devam ederek formda olduğunu gösterdi. Ancak karşılarında EuroCup’ın güçlü takımlarına kafa tutan ligdeki 6 maçında da sadece bir kere yenilmiş Bourg olacak. Koç Vucevic’in öğrencilerinin bu zorlu deplasmanda direnç seviyelerini aşağı çekmeyeceklerini, aksine ilk 4 yarışında büyük önem taşıyan bu maçta ekstra performans sergileyeceklerini, kaybetseler de rakibin işini olabildiğince zorlaştıracaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi Bourg lehine açılan handikapı yanıma almaktan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Gran Canaria İddaa Tahmini 11.04.21

İspanya Liga Endesa 30. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Pazar saat 22:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. …