Anasayfa / Dijon / Dijon – Paris İddaa Tahmini 01.10.21

Dijon – Paris İddaa Tahmini 01.10.21

Fransa Betlclic ELITE Pro A açılış haftasında Dijon Cuma saat 21:30’da Paris ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Geçtiğimiz sezonlarda koç Lengame yönetiminde önemli sürprizlere imza atan Dijon, 2020-21’de normal sezonu da lider tamamlamıştı. Ama artık o yok ve koçluk koltuğunda tanıdık bir isim Nenad Markovic oturuyor. Ayrıca Chassang ve Julien de takımdan ayrıldılar. Ama diğer taraftan takımın yarısını, 6 ismi de kadroda tuttuklarını belirtelim. Holston, Ducote, Simon, Galliou, Loum, Alingue kadroda kalan isimler oldular. Gavin Ware takıma geri dönerken Joshiko Saibou, Sek Henry ve Rashard Kelly gibi kaliteli ve tanıdık isimleri de kadrolarına katarak yine sezona güçlü bir giriş yapacaklarını gösterdiler. Muhtemel ilk beşlerinin Holston, Henry, Simon, Kelly, Ware olması bekleniyor. 

Başkent ekibi geçen sezonu Pro B’de ikinci sırada tamamlayarak Pro A’da mücadele hakkı kazandı. Burada kalıcı olmak istiyorlar ve önemli yatırımlar yapacaklarını da zaten duyurdular. 20 yaş ve altında olan 3 potansiyelli isim Barbitch, Begarin ve Kamagate’yi kadroya tuttular ki yeni koç Collet’nin rotasyonda sıkça kullanacağı, faydalanacağı isimler olacaklar. Ayrıca Denis, Sleva ve Bandja Sy gibi görev adamlarını da kadroya eklediler. Takımın yıldızları olması beklenen isimler ise Boatright, Allman ve eski Fenerbahçeli Kyle O’Quinn oalcak. Muhtemel ilk beşlerinin Boatright, Allman, Begarin, Sleva, O’Quinn’den oluşması bekleniyor. 

Dijon koç Markovic yönetiminde yine tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadroya sahip. Holston ve Simon zaten takımın liderleriydi geçen sezon da. Şimdi onların yanında Saibou ile Henry gibi iki önemli skorer ve Kelly ile Ware gibi iki aktif, verimli pota altı oyuncusu eklediler. Genç oyuncularına güvenen ve Allman ile O’Quinn gibi iki yıldızın liderliğinde sahaya çıkacak olan Paris karşısında taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, kazanırken düşük handikapı da aşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.81
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

CSKA Moskova – Olympiakos İddaa Tahmini 22.10.21

Turkish Airlines Euroleague 5. hafta mücadelesinde CSKA Moskova Cuma saat 20:00’da Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa …