Güncel
Anasayfa / Dorados / Dorados – Plateros İddaa Tahmini 02.09.22

Dorados – Plateros İddaa Tahmini 02.09.22

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Dorados Cuma günü saat 05:00’da Plateros ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Dorados grubun ve tüm ligin iddialı takımlarından biri. Şuana kadar çıktıkları 12 maçtan 9 tanesini kazandılar. Son 3 maçlarından 2 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Ayrıca bu sezon evlerinde çıktıkları 4 maçtan 3 tanesini de kazanmış bir takım olduklarının altını çizelim. 25 Ağustos’daki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına rağmen Abejas’ı 89-94 ile geçmeyi bilmişlerdi.

Plateros ise grubun orta şekerli takımlarından biri, 12 maçtan 6 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak onlar da bir ritm yakaladıklarını gösterdiler. Ancak bu sezon deplasmanda oynadıkları 4 maçı da mağlubiyetle tamamladıklarının altını çizelim. Bu maçlarda rakipler onlara ortalama 9 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Son deplasman maçlarında Astros’a 11 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Ev sahibi sadece bu grubun değil tüm ligin en güçlü takımlarından birisi. Özellikle evlerinde dominant bir oyun sergiliyorlar ki son haftalarda da formdalar. Plateros ise evden uzaktaki 4 maçını da kaybetmiş, deplasmanlarda yokları oynayan bir ekip. Bu maçta da güçlü ve formda rakibi karşısında fazla direnebileceğini düşünmüyorum. Yine de riski azaltmak için ben Dorados’un düşük handikaplı galibiyetini alacağım ama oranı arttırmak isteyenler handikapı çok değil ama ufak bir farklar arttırabilirler. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …