Anasayfa / Dorados / Dorados – Soles İddaa Tahmini 13.09.23

Dorados – Soles İddaa Tahmini 13.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Dorados Çarşamba günü saat 05:00’da Soles ile karşılaşacak. Betroad misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Dorados Doğu grubunun orta şekerli takımlarından birisi, 8 maçlarından 4 tanesini kazanabildiler. Daha doğrusu üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra, 9 Eylül’deki son maçlarında deplasmanda olmalarına rağmen Rojos’u tam 17 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur demişlerdi. Rakibi sadece 54 sayıda tuttukları o son maçta Thomas Allen 12 sayı ve Cleveland Thomas 11 sayı, 7 ribaund, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Soles ise Batı grubunun zayıf ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da 8 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler zaten… Son 3 maçlarına baktığımızda Mineros’a deplasmanda 9 sayı farkla ve üst üste güçlü Fuerza’ya ise evlerinde 13 sayı ve tam 22 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 68-90’lık skorla kaybettikleri o son maçta Aska 16 sayı, Febres 13 sayı, Valdes 12 sayı ve Luzcando ise 11 sayı ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında özellikle son haftalarda oynanan basketbol kalitesi anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Dorados kötü gidşata dur demişti son maçta deplasmanda Rojos’u tam 17 sayı farkla geçerek. Dolayısıyla bu maça evlerinde yüksek moralle çıkacaklar. Soles ise tam 5 maçtır kazanamıyor ve açıkçası bir tokat da Dorados’dan yemeleri sürpriz olmaz. Ben ev sahibinin Allen ve Thomas gibi formda silahının liderliğinde bu maçı kazanacağını, hatta handikapı da geçerek net bir galibiyete imza atarak çıkışını sürdüreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …