Anasayfa / Estudiantes / Estudiantes – Murcia İddaa Tahmini 24.03.19

Estudiantes – Murcia İddaa Tahmini 24.03.19

İspanya Liga Endesa 24.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 14:30’da Murcia ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Estudiantes 9 galibiyetle 13.sırada ve play-off yarışından 3 maç uzaktalar, şansları az da olsa devam ediyor kalan maçlarda. Evlerindeki performansları ise iyi diyebiliriz, 12 maçtan 7 tanesini kazandılar. Evlerindeki son 3 maçta ise galibiyete uzansalar da genelde etkili performanslar sergileyemediler, Tenerife’yi uzatma geçerken, Andorra’yı ise 1 sayı farkla geçmişlerdi. Bir tek Zaragoza’yı farklı ve rahat yenmişlerdi. Arteaga dışında eksikleri bulunmuyor.

Murcia ise koç Alonso’nun göreve gelmesinin ardından toparlanmaya başladı. Şampiyonlar Ligi’ne de veda etmiş olmaları ile birlikte artık tamamen ACB’ye konsantre durumdalar. Özelliklee deplasmanlarda acilen kendilerine gelmeleri gerekiyor. Çünkü evlerinde iyi iş çıkardılar, Barcelon’yı 1 sayı ile geçerken Zaragoza’yı ise 22 sayı farkla geçiip moral depolamışlardı geçen hafta. Tumba, Todorovic ve Antelo’nun sakatlıkları devam ediyor.

Estudiantes ligin rahat takımlarından biri, düşme ya da play-off ile pek alakaları yok ve bu nedenle de tuzları kuru. Murcia ise alt sıralardan kurtulmak ve düşme tehlikesinden kaçabilmek adına acilen bir seri yakalamak istiyor. Her ne kadar deplasmanda da olsalar formda Booker ve Soko liderliğinde iddiası bulunmayan Estudiantes’e üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Kaybetseler bile handikapta kalacaklardır.

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …