Anasayfa / Estudiantes / Estudiantes – Real Betis İddaa Tahmini 19.09.19

Estudiantes – Real Betis İddaa Tahmini 19.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Estudiantes Perşembe saat 20:30’da Real Betis ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.50 oran belirlemiş.

Estudiantes koç Dzikic göreve getirerek yeniden yapılandırmaya giden ekiplerden biri oldu Liga Endesa’da. Pressey, Dangubic, Palacios ve P. Scrubb gibi önemli isimler var ellerinde. Son hazırlık maçlarında da ligdeki denk rakiplerinden Gran Canaria karşısında zaman zaman zorlansalar da 77-74 kaznamayı bilmişlerdi.

Real Betis ligin yeni takımı olarak ilginç eklemeler yaparak sürpriz yaratabilecek bir kadro kurdu. Ama henüz uyum sürecini atlatabilmiş değiller tabiki. Kadroda tanıdık bir isim olan Kenan Sipahi’nin dışında A.J. Slaughter, K.C. Rivers, Demetrius Conger ve Shayne Whittington gibi potansiyelli isimler de var. Ancak seviye olarak Liga Endesa’da play-off yapabilecek durumda değiller. Son maçlarında eksik Zenit karşısında 82-80 kazanmışlardı.

Madrid temsilcisi tecrübeli koç Dzikic yönetiminde tecrübelim oyunculardan kurulu bir ekip. Pressey, Palacios ve Scrubb gibi önemli silahlarla play-off zorlayabilecek ekipler arasında yer alıyorlar. Betis ise sınırlı bütçesi ile potansiyelli isimler kattı kadroya ama seviyeleri Liga Endesa’nın altında. Slaughter ve Rivers gibi etkili hücumcuları olsa da organize olmakta zorlanacaklarını düşünüyorum. Estudiantes tecrübeli isimleri ile henüz hazır olmayan Betis karşısında galibiyete yakın taraf.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.50
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Iraklis – Promitheas İddaa Tahmini 14.12.19

Yunanistan Ligi 11.hafta mücadelesinde Iraklis Cumartesi saat 16:45’de Promitheas ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının galibiyeti …