Anasayfa / Estudiantes / Estudiantes – UCAM Murcia İddaa Tahmini 13.09.20

Estudiantes – UCAM Murcia İddaa Tahmini 13.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Estudiantes Pazar saat 13:30’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Estudiantes koç Zamora ile yola devam ederken kadrosunda ise önemli değişiklikler yaptı. Arteaga, Vicedo ve Avramovic yola devam edilen isimler olurken, Djurisic, Alec Brown, Edwin Jackson, John Roberson ve Cvetkovic kadroya yeni katılan dikkat çeken isimler oldular. Delgado’nun ise performansından memnun değiller, yolların ayrılması bekleniyor. Madrid ekibi kötü bir hazırlık dönemi geçiriyor, henüz galibiyetle tanışamadılar. Son 2 maçlarında ise Gran Canaria ve Fuenlabrada’ya kaybederken bizlere bol skorlu maçlar izletmişlerdi, sırasıyla 177 ve 175 sayı çıkmıştı.

Murcia ise koç Alonso ile yola devam etmeyi tercih ettikten sonra takıma iyi hamleler yaptı ve geçen sezondan çok daha güçlü, daha dişli bir takım olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Cate, Townes, Rojas kadroda kalan isimler olurken, Frankamp, DiLeo, Radoviv, Strawberry, Jordan Davis, Peter Jok, Augusto Lima ise yeni eklenen değerli isimler oldular. Şuana kadar oynadıkları 4 hazırlık maçlarından üçünde bizlere bol skorlu, keyifli maçlar izlettiler ki bu 3 maçta da 155 baremi sorunsu aşılmıştı.

Gerek kağıt üstünde gerekse hazırlık döneminde oynadıkları maçlara baktığımızda Murcia bana göre rakibinden bir adım önde. Bununla beraber iki takımın da elinde skorer ve tempoyu seven guardlar var. Bir tarafta Avramovic, diğer tarafta Frankamp liderliğinde iki takımın da 80 sayılara ulaşabileceğini düşünüyorum ki uzunlar açısından da Brown ile Lima arasındaki mücadeleyi izlemek keyifli olacak. Özetle yüksek tempolu ve bol skorlu bir maç izleyeceğimizi öngörüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (155.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Chalon Saone – Roanne İddaa Tahmini 18.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Chalon Saone Cuma saat 20:30’da Roanne ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı …