Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Bayreuth İddaa Tahmini 06.11.22

FC Bayern Munich – Bayreuth İddaa Tahmini 06.11.22

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 20:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler.

Bayern geçen sezon BBL’de şampiyonluğu ezeli rakibi Alba’ya kaptırdı. Bu sezon ise kupayı kaptırmak istemiyorlar. Koç Trinchieri yönetiminde de buna uygun bir kadro kurdular. İlk 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. İki kulvarda oynadıkları son maçlarını da galibiyetle kapattılar. Önce içerde Merlins’i 11 sonra da son 2 sezonun Euroleague şampiyonu Efes’i 3 sayı farkla yenmeyi başardılar. O maçta Winston 16 sayı, 7 asist ve Bonga 12 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Bayreuth ise ligin vasat ekiplerinden birisi bu sezon. 5 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler. Son 3 maçlarında önce içerde Hamburg’a 16 sayı farkla yenildiler sonra evlerinde sürpriz yaparak Crailsheim’ı 22 sayı farkla yenmeyi başardılar. Son maçta ise konuk oldukları güçlü rakipleri Ulm’a direnemediler ve 15 sayı farkla yenildiler. O son maçta Hill 13 sayı, Sargiunas 12 sayı ve Childress 10 sayı, 6 ribaund, 7 asist ile direnmeye çalışan isimlerdi. 

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını anlatmaya gerek yok sanırım. Bayern sonuçta bir Euroleague takımı ve ligin güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. İki kulvardaki son maçlarını da kazanarak ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen kalite farkını ortaya koyacaklarını, çift haneli farklarla işi zora sokmadan net bir galibiyete ulaşacaklarını tahmin ediorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Dabrowa Gornicza – Arka Gdynia İddaa Tahmini 07.12.22

Polonya Ligi 3. hafta erteleme maçında Dabrowa Gornicza Çarşamba günü saat 20:00’da Arka Gdynia ile …